inżynier (m / w / d) i / lub techników (m / w / d)
16161
portfolio_page-template-default,pojedynczy,single-portfolio_page,postid-16161,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200, qode-content-side-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0, qode-theme-ver-22.2, qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_768, qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0, vc_responsive

inżynier (m / w) i / lub techników (m / w)

Specjalizacja w elektrotechnice / automatyce

Twoje zadania

  • Planowanie i projektowanie systemów automatyki opracowanych przez siebie maszyn i zakładów produkcyjnych
  • budowa, Testowanie i odbiór systemów we własnym zakresie oraz uruchomienie u klienta

Twój profil

  • Masz kwalifikacje technika (m / w) lub inżynier (m / w) elektrotechniki / automatyki
  • Doświadczenie zawodowe w niezależnym stosowaniu i wdrażaniu programów S7 (S7-300, Sinamics Antriebstechnik) lub podobne (z. b. Rockwell, Allan Bradley)
  • Dobra znajomość oprogramowania do wizualizacji, najlepiej WinCC Flexible
  • Znajomość technologii napędów cyfrowych i systemów magistrali
  • Myślenie analityczne- i niezależny sposób pracy
  • Ogólna chęć podróżowania
  • Rutynowe korzystanie z MS Office i znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Zróżnicowana i odpowiedzialna praca
  • Przyszłe miejsce pracy
  • Płace uzależnione od wyników
  • Regularne szkolenie i kwalifikacje
  • Wsparcie w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Wyślij swoją aplikację na adres

WALTEC Maschinen GmbH
z.Hd. Britta Höfer, Zarządzanie
Kronacher Strasse 2a
96352 Wilhelmsthal / Steinberg