WALTEC Maschinen GmbH działa na rynku światowym, średniej wielkości firma rodzinna z siedzibą w Wilhelmsthal/Steinberg, która dzięki technicznemu know-how i konsekwentnemu dalszemu rozwojowi osiągnęła wiodącą pozycję jako dostawca systemów do produkcji szkła. Dzięki intensywnemu kontaktowi z klientem i kompleksowej obsłudze, WALTEC Maschinen GmbH jest poszukiwanym partnerem przemysłu szklarskiego na całym świecie.

Aby trwale rozwijać naszą pozycję rynkową i zapewnić wysokie standardy, jak najszybciej obsadzimy następującą pozycję:

Przecinarka CNC (m / w / d)

Twoje zadania

  • Obróbka mechaniczna pojedynczych części i małych serii
  • Niezależne programowanie, Konfiguracja i konfiguracja frezarek CNC
  • Wdrażanie jakości- i specyfikacje produkcyjne
  • Serwis i konserwacja maszyn

Twój profil

  • Ukończone szkolenie w środowisku metalowym (z.B. jako operator obrabiarki lub ślusarz)
  • praktyczne doświadczenie w mocowaniu i obróbce dużych części
  • Precyzyjny i ostrożny sposób pracy, wysoka świadomość jakości
  • Wymagana wiedza Heidenhain

Oferujemy

  • Atrakcyjne i zróżnicowane środowisko pracy w nowoczesnej i innowacyjnej firmie
  • odpowiedzialność- i wymagających zadań
  • Praca w zmotywowanym i przyjemnym zespole
  • 1-system zmianowy

Prosimy o przesłanie szczegółowego wniosku na adres

WALTEC Maschinen GmbH
dział HR, z.Hd. Pani Gumpricht
Kronacher Strasse 2a
96352 Wilhelmsthal / Steinberg